ALUS’11 ULUSLARARASI ALÜMİNYUM SEMPOZYUMU KAYIT VE KATILIM KOŞULLARI

11. Uluslararası Alüminyum Sempozyumuna Dinleyici olarak katılım tüm ALUEXPO Fuar katılımcılarına ücretsizdir. Sempozyum dinleyicileri “Dinleyici” veya “Delege” olarak kayıt yaptırmak sureti ile Sempozyuma katılabilirler. Delege olarak kayıt yaptıranlar ise tüm bildirileri ücretsiz olarak izleyebilecekleri gibi Sempozyum Bildiri kitabını, Program Kitabını, Sempozyum çantası ile sempozyum çantası içinde bulunan sponsor şirketlerin tanıtım amaçlı promosyon ürünlerinin yanı sıra, tüm sunumlar boyunca ücretsiz çay ve kahve ikramı, öğle yemeklerinden yararlanabilirler.

DİNLEYİCİ: Sempozyuma dinleyici olarak katılım ALUEXPO Fuar ziyaretçi ve katılımcılarına, öğrencilere ve “Dinleyici” olarak kayıt yaptıran tüm izleyiciler sempozyum salonlarına katılarak bildirileri izleyebilirler. Dinleyici katılımı www.alusist.com üzerinden kayıt yaptıran herkese ücretsiz olup kayıt zorunludur.

DELEGE: Sempozyuma “Delege” olarak katılım ücretlidir. Sempozyuma delege olarak katılanlara yararlanacağı haklar;
• Sempozyum Bildiri Kitabı: Sempozyumda sunulan tüm bildirilerin yer aldığı kitap
• Sempozyum Program Kitabı
• Sempozyum Çantası
• Sponsor şirketlerin ücretsiz promosyon ürünleri
• Sunumlar boyunca ücretsiz çay ve kahve ikramı
• Sempozyum süresince ücretsiz öğlen yemeği

Delege katılım ücreti 1000 TL olup delege katılım bedeli aşağıda belirtilen banka hesap bilgilerine katılımcı tam isim ve soyadı yazılarak gönderilmelidir.

Banka Bilgileri:
Akbank, İstanbul Tuzla Şubesi (238) Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği
IBAN: TR56 0004 6002 3888 8000 1180 85